Стильний дизайн інтер'єру квартири

Мужской выбор: стильная квартира с неподвластным времени интерьером 148 квадратних метрів стилю, розкоші та оригінальності - тільки так можна описати дивовижну квартиру в словацькому місті Пьештяні.Оформлене командою архітекторів і дизайнерів з компанії "at26" житло сміливо можна використовувати для зйомок голлівудських фільмів.Темна меблі і фарбований цегла створюють особливу атмосферу, яку врівноважує продумане освітлення і акценти з натурального дерева.

 

Сучасна квартира з відкритим плануванням

 

Величезний секційний диван від Patricia Urquiola

 
Квартира складається з двох великих кімнат, одна з яких ділиться на кухонну, їдальню і вітальню зони, а друга включає в себе спальню, ванну і домашній офіс.Інтер'єр вітальні вельми незвичайний, багато елементів, які практично не зустрічаються в традиційному дизайні.І справа не в стилі або меблів. Весь фокус у стелі. Геометричні форми створює динамічний ефект.

Журнальний столик П. Уркіоли від

 

Кухня в Черних квітів

 
Величезні sekcionnyj тканини дивани, металевий столик створюють Уркіоли.Тут буде неймовірно приємно і зручно відпочити навіть після самого важкого робочого дня. Современная квартира с открытой планировкой Для освітлення зони дизайнери запропонували великий торшер, алюмінієвий трековий LED світильник від Bart Lens і точкові світильники.

Передпокій

 

Оригінальна ванна кімната

 

Туалет відділений від душової

 
Плитка з чорно-білим 3D візерунком, укладена по всій квартирі від зони кухні і до ванної, і навіть у узголів'я ліжка, виглядає оригінально і зі смаком.Ванна кімната теж виглядає нетрадиційно, тим більше що туалет відділений від душу.

Міністерство внутрішніх справ

 

Zone спальні

 
Zona спальні розташований поруч з ванною кімнатою і домашнього офісу.Але під час і сну, і роботи необхідно усамітнення і спокій. Для цього дизайнери передбачили розсувну дерев'яну панель, що відокремлює ліжко від інших зон.
Втім, якою б чудовою не була ця квартира, вона, на жаль, не потрапляє в десятку найкрутіших парубоцьких жител.

Возможно вам понравится