Ванні Кімнати Дизайн Інтер'єр

дизайн интерьера ванной комнаты в загородном доме  

Дизайн ванної кімнати

 

Інтер'єр ванної повинен бути максимально комфортним і відображати ваше світовідчуття.Дизайн інтер'єру ванної неодмінно відповідатиме вашим звичкам і очікуванням.Наприклад, якщо з ранку вам більше подобається підбадьорливий душ, а ввечері ви любите балувати себе теплою ванною з ніжною пухнастою піною, то при дозволяє площі квартири (будинку), дизайнер інтер'єру порекомендує вам розділити санвузли та зробити дві ванних кімнати.Інтер'єр ванної, де перебуватиме душ, не повинен містити багато шафок, поличок і пр елементів.Він повинен бути просторим і вільним.

 

Ванная комната Дизайн интерьера в загородном доме Важливо знати: ми рекомендуємо ставити в інтер'єр ванної скляні душові двері і уникати пластикових стаціонарних душових кабін.Добре продумана гідроізоляція підлоги в інтер'єрі ванної кімнати запобіжить будь протікання води.Ви зможете приймати душ прямо стоячи на підлозі. Це рішення дуже зручно, якщо у вашій сім'ї проживає літня людина.У похилому віці вже складно переступати поріжки, високі бортики ванни, слизькі борти душових кабін.Наше рішення інтер'єру ванної дозволить вашим близьким частіше радувати себе приємними водними процедурами, при цьому економлячи ваш час і сили.У ванну кімнату з таким дизайном ви зможете поставити на підлогу стілець, на якому літня людина може комфортно і безпечно прийняти душ.

 

Дизайн інтер'єру ванної (на відміну від інтер'єру інших кімнат будинку: інтер'єру вітальні, кухні, спальні і пр.) Включає в себе складні інженерні моменти. Не тільки декор, красива плитка, красива фірмова ванна і сантехніка відрізняє ванну.Важливо продумати внутрішню інженерію і гідроізоляцію. Ванна - місце, де з-присутні небезпечні стихії: електрика і вода.При цьому у ванні часто буває волого. У дизайн-проект ванної кімнати входить пакет креслень, в яких проектувальник докладно і детально описує для робітників весь процес обробки й інженерії приміщення ванної кімнати.

 

Світло і затишок

 

Що стосується освітлення, то тут ми радимо звернути особливу увагу на світло і світильники.Краще в дизайні інтер'єру ванної робити кілька джерел світла: яскравий (на випадок, коли ви фарбуєтеся, причісуєтеся, голитеся і пр.) І приглушений (коли ви розслабляєтеся після складного дня). Ступінь освітленості повинна бути різною.Можна поставити світлорегулятор: він дозволить змінювати ступінь освітленості від дуже яскравою до їли помітною.

Возможно вам понравится