Квартирне Інтер'єр Дизайн Фото

Молдинги в интерьере Значення молдинги, як важко дизайну pereotsenity еlementa.Молдинги з поліуретану, полістирол, штукатурка, Дере, мармур і Металу mogut bиtь ispolьzovanи гр interьere lюboй стилі.

 

Фото:

 

Молдинги в интерьере формувань в салоні досить Більшість з них використовується в якості ключового елемента в конструкції стін.Складні модулі з поліуретану прекрасно імітують ліпнину. Молдинги різної ширини утворюють прямокутні елементи на стінах і допомагають ритмічно організувати простір, дозволяють застосовувати облицювальні матеріали різного типу, утворюють рамки для композицій настінних прикрас, служать обрамленням дверних і віконних прорізів.Для приміщень складних геометричних форм використовують молдинги округлої або складної форми.

  Молдинги в интерьере  

Крім того, що молдинги в інтер'єрі є виразним елементом декору стель, стін, дверних і віконних прорізів, арок, камінів, вони є прекрасним інструментом зонування.Молдинги дозволяють розбивати великі поверхні стін і стель на окремі сегменти різної форми, виділяючи таким чином межі функціональних зон, пише.

Возможно вам понравится

Дизайн інтер єру маленької кухні
Дизайн інтер'єру маленької кухні
Квартирне питання - Інтер єрний
Квартирне питання - Інтер'єрний